1. O przyjęciu uczniów do wszystkich klas decyduje dyrektor.
        2. Do szkoły przyjmuje się:
          a) z urzędu – dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły
          b) na prośbę rodziców – dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły, jeśli w odpowiedniej klasie
              są miejsca.
        3. Przyjęcie do szkoły dziecka spoza obwodu, o którym mowa wyżej, wymaga zawiadomienia dyrektora szkoły, w której obwodzie mieszka dziecko.
        4. Postępowanie rekrutacyjne do szkoły przeprowadza komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora szkoły.
        5. Terminy postępowania rekrutacyjnego określa coroczny terminarz rekrutacji wydawany przez Wójta Gminy Suchy Las.
        6. Nabór uczniów zamieszkałych poza obwodem szkoły do klas wyższych niż pierwsza jest prowadzony przez cały rok szkolny w miarę wolnych miejsc w oddziałach pod warunkiem, że liczba uczniów w klasie nie może przekraczać 24.
        7. Dla dzieci spoza obwodu o miejscu decyduje kolejność zgłoszenia.
        8. Do szkoły podstawowej w Biedrusku są przyjmowanie dzieci spoza obwodu szkoły z oceną zachowania nie niższą niż bardzo dobre.
        9. Do klas II-IV przyjmowani sią uczniowie po dokładnej analizie ocen opisowych z zajęć edukacyjnych i zachowania, której dokonuje dyrektor szkoły, który podejmuje decyzję o przyjęciu ucznia do szkoły.
        10. Do klas V-VI przyjmowani są uczniowie ze średnią ocen na świadectwie promocyjnym nie niższą niż 4,5.
        11. Do klas VII-VIII przyjmowani są uczniowie ze średnią ocen na świadectwie promocyjnym nie niższą niż 4.

Ważne dokumenty do pobrania poniżej:

Harmonogram_rekrutacji.pdf Terminarz 2024/2025

Zgloszenie_dziecka_do_szkoly_2024_2025.doc    Zgłoszenie dziecka do szkoły

zal.dla_uczniow_spoza_obwodu.pdf    Załącznik do karty zgłoszenia dziecka - dla uczniów spoza obwodu

OS__WIADCZENIE__woli.docx    Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do klasy pierwszej

Zalacznik_do_zgloszenia_dziecka_do_szkoly_-_zgoda_na_publikacje___wizerunku.docx     Zgoda na publikację wizerunku

Wniosek-legitymacja_dla_ucznia.docx   legitymacja szkolna

druk-duplikat_legitymacji.doc    duplikat legitymacji szkolnej